Sesja coachingowa z wykorzystaniem kart Points of You stanowi doświadczenie rozwojowe, którego celem jest uświadomienie istnienia innych punktów widzenia na daną sytuację problemową. Przyjęcie odmiennej niż zwykle perspektywy i zrozumienie jej umożliwia rozwój w wielu obszarach życia.

Dzięki Szybkiej Sesji Pomocowej pobudzone do pracy zostają obie półkule mózgu. Dzieje się tak, ponieważ nietypowe połączenie obrazu i słowa na kartach Points of You zaburza schematyczny mechanizm reakcji rozumowej i emocjonalnej. Nawyk zostaje wyparty, a w jego miejscu pojawiają się nowe punkty widzenia i możliwości działania.

Prowadząca sesję coachingową pomaga stworzyć przyjazne warunki i przestrzeń do ujrzenia sytuacji problemowej w szerszej perspektywie. Dzięki temu łatwiej jest podjąć decyzję o zmianie i wdrożyć ją w życie.

Szybka Sesja Pomocowa jest skierowana do tych osób, które mają trudności w podejmowaniu decyzji, chcą zdobyć odwagę, by wdrożyć zmiany w życiu, albo nie potrafią zlikwidować blokad, które narzucają schematyczne działania.

Szybka Sesja Pomocowa